
Sinoć: Nevreme u Srbiji
28/06/2016
Građani su na društvenim mrežama objavili fotografije na kojima se vidi poplavljen centar Beograda, kao i oboreni saobraćajni znakovi usled jakih udara vetra, prenose beogradski mediji
SNAŽNO nevreme sa kišom i vetrom zahvatili su sinoć Beograd i veći deo Srbije.
Jaka kiša praćena vetrom u Beogradu je počela da pada oko 18.00 časova, a nešto pre zahvatila je i Šabac, gde je dejstvovala protivgradna zaštita, pa grada nije bilo.
Snažno nevreme pogodilo je i Zaječar, u kome su jak vetar, kiša i grad potrajali oko sat vremena.
Građani su na društvenim mrežama objavili fotografije na kojima se vidi poplavljen centar Beograda, kao i oboreni saobraćajni znakovi usled jakih udara vetra, prenose beogradski mediji.
Snažno nevreme pogodilo je i Sremsku Mitrovicu, Šid i Rumu.
Beogradski aerodrom “Nikola Tesla” saopštio je da je zbog nevremena u Srbiji više dolaznih letova preusmereno na aerodrome u susednim zemljama, a da kasne letovi iz Beograda.(Redakcija)♦