
Kragujevac: otkrivena laborotorija za proizvodnju droge
08/04/2016Kriminalistička policija je, pored laboratorije, u porodičnoj kući V. K. (28) pronašla 3,23 kilograma marihuane u suvom stanju, saksije sa zasađenih 15 biljaka indijske konoplje i šest grama semenki ove biljke
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Kragujevcu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, u porodičnoj kući na periferiji Kragujevca pronašli su mini laboratoriju za proizvodnju opojne droge i veću količinu narkotika.
Kriminalistička policija je, pored laboratorije, u porodičnoj kući V. K. (28) pronašla 3,23 kilograma marihuane u suvom stanju, saksije sa zasađenih 15 biljaka indijske konoplje i šest grama semenki ove biljke.
V. K. je uhapšen i uz krivičnu prijavu sproveden Višem javnom tužilaštvu u Kragujevcu zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. (Press MUPA)