
Министарствo унутрашњих пословa
16/05/2026Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду, Полицијске станице Палилула, Одсека за сузбијање криминала, по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, ухапсили су М. М. (2005) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Полиција је претресом стана и других просторија које је користио осумњичени на подручју Београда пронашла и запленила око 850 грама амфетамина и мању количину марихуане.
М. М. је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.

